Ēku ekspluatācijas noteikumi iesaka, ka māju numuriem tumšā laikā ir jābūt izgaismotiem. Naktī to novērtēs tie, kurus Jūs gaidīsiet. Kā Jūs paši esat pārliecinājušies, šī it kā vienkāršā lieta, līdz šim pilnībā nav atrisināta.

Majunumuri.lv firmas zīme ir spīdošo māju numuru ražošana. Pirmās paaudzes LED spīdošie māju numuri Ogres un citu Latvijas pilsētu ielās tika uzstādīti pirms 25 gadiem, tad vēl nebija noteikti pašvaldību standarti. Tie ir tie paši, kuri spīd vēl šodien. Tas pierāda starpību ar elektriskajām spuldzēm, kuras izdeg pēc nepilna gada. Pēdējās desmitgades atklājumi kvantu fizikā un ķīmijā devuši iespēju izgatavot spilgtākas gaismas diodes. 

Gadu laikā Majunumuri.lv ir pielāgojies pašvaldību prasībām un papildinājis klāstu ar citām interesantām precēm, kuras ražojam tepat Latvijā, nelielā ražotnē Ogrē.

Spīdošajiem māju numuriem gaismas diodes ir no plastmasas, kas nevar saplīst, un tām nav kvēldiega, kurš varētu izdegt. Tas padara šos numurus izturīgus, ar ļoti ilgu darba mūžu.

Numura zīme naktī ir saredzama no vairākiem kilometriem, bet izlasāma no 100 metru attāluma. Tas ir panākts, izmantojot gaismas diodes, kuras izstaro ”auksto”, ļoti spilgtu, dažādu krāsu gaismu: sarkanu, zaļu, zilu, baltu ,dzeltenu.

Tā kā gaismas diodes izstaro tikai vienas krāsas gaismas vilni, tad elektrība tiek tērēta ļoti ekonomiski. Viena gada laikā spīdošais numurs patērē tikai 2 eiro. Salīdzinot ar kvēlspuldzi, elektrības patēriņš ir 20 reizes mazāks un numura zīme atmaksājās ekspluatācijas laikā. Spīdošo numuru zīmi pievieno elektriskajam tīklam, izmantojot pārveidotāju telefona lādētājā izskatā.
Pievadītais spriegums (~5 volti) nav bīstams. 

Mēs izgatavojam ielu un lauku māju nosaukumus, simbolus, nelielas reklāmas un citus uzrakstus, kurus nepieciešams redzēt naktī, kā arī parastās numurzīmes.

Mūsu firmas stils ir izteikti laipna un korekta attieksme pret mūsu klientiem. Uzticība Jums, kā iespējamiem turpmākās sadarbības partneriem. Mēs pieņemam pasūtījumus mūsu internetveikalā un pa telefonu. Kā arī mūsu birojā Ogrē, Druvas iela 6B. Piegādāsim izgatavotos pasūtījumus ar Omniva pakomātiem visā Latvijā.

Visa veida konsultācijas ir par brīvu.

Kontakti:

Telefons: +371 28600213
E-pasts: info@majunumuri.lv

WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?