Nila uzņēmuma palīdzībai

Sveiks!

Būšu pateicīgs, ja iepazīsies ar maniem pēdēja laika darbiem biznesā un iegādāsies kādu no precēm vai pakalpojumiem vai dāvanu kartēm, kuru būšu priecīgs Tev izpildīt brīdī, kad tā lieta Tev būs vajadzīga.

Bet tieši šobrīd ir svarīgs uzņēmējdarbības atspēriens!

Būšu priecīgs par katru pirkumu, kaut vai mazu sīkumiņu. Mūsu komanda, kurā ir 10 cilvēki, būs no sirds pateicīgi! Iedosim vislabākās cenas pasūtījumiem! Ja Tev ir uzņēmums un vajadzīgs kāds lielāks pasūtījums, mēs tiksim galā un ar lielāko prieku to izpildīsim. Zemāk vari iepazīties ar aktīvākajiem uzņēmējdarbības virzieniem, ar kuriem šobrīd nodarbojos. Ticu, ka kāds no mūsu darbiņiem Tev varētu būt saistošs vai vajadzīgs. Un ja zini, ka iespējams nākotnē būs noderīgi, vari iegādāties dāvanu karti. Nils un Ticketpoint komanda.

Veikals T/C Dauga Ogrē – “Dāvanu darbnīca”

Veikals T/C Dauga Ogrē – “Dāvanu darbnīca” – dāvanu karte.

   Te mēs radām prieku ogrēniešiem. Veicam T-kreklu un apģērbu apdruku, krūzīšu apdruku, kanvu apdruku, Co2 lāzergravēšanu, gravēšanu kokā, balonu apdruku, kā arī pūšam hēlija balonus un tirgojam dažādus sīkumus, svētku dekorācijas noskaņas radīšanai. Daļu pasūtījumu varam izpildīt uzreiz veikalā, gravēšanu un darbus ar koku veicam mūsu ražotnē Pārogrē.

Māju numuru un nosaukumu ražošana

Māju numuri – www.majunumuri.lv – pirkums vai dāvanu karte.

   Te mēs taisām māju nosaukumus no koka un metāla, zīmes un dažādas reklāmas izkārtnes. Uzstādām karoga mastus un internetveikalā tirgojam dažādas ap mājas fasādi saistītas lietas.

Ziepju burbuļu dāvanu ražošana

Misterybubbles – www.ziepjuburbuli.lv – pirkums vai dāvanu karte.

    Te mēs ražojam bērnu burbuļu dāvanu komplektus, burbuļu rīkus un burbuļu šķidrumus. Piedāvājam nomā arī putu ballītes, burbuļu ģeneratorus un burbuļu darbnīcas ar rīkiem un galdiem. Mūsu piedāvājumā ir 3 lielās putu mašīnas.

Digitālā druka un uzlīmes “Reklame”

Digitālā druka un uzlīmes “Reklame” – dāvanu karte

  Te mēs taisām uzlīmes un drukājam lielformāta banerus, plakātus un dažādas vizuālās reklāmas.

Busu noma

Busu noma – dāvanu karte

  Plāno pārvākties vai ir vajadzība aizvest kādu lielāku mantu? Mūsu autoparkā pasākumu nesezonā ir pieejami 3 busiņi.

Renault Master ar cieto zemās grīdas kravas kasti (6m garumā).
Opel Vivaro ar kravas kasti.
Mercedes Vito – pasažieru, ar 9 vietām.

Visi auto ir braucami ar B kategoriju. 

Dīdžejs NILL KETNER

Dj Nill Ketner – https://www.facebook.com/nillketner –  dāvanu karte.

    Kā dīdžejs nospēlēšu Tev ballīti kāzās, korporatīvā vai vienkārši kādā foršā ballītē ar jaudīgu skaņas sistēmu un gaismām, telpas noskaņas radīšanai. Pieejama arī lielā estrādes skaņas sistēma dāžādām sporta spēlēm vai lielāku telpu apskaņošanai.

WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?